Stadion Narodowy – Warszawa

Na Stadionie Narodowym w Warszawie reprezentacja Polski zmierzyła się w ramach eliminacji mistrzostw Europy 2016 z drużyną Irlandii. W ramach tego ważnego spotkania zarówno dla naszych rodaków jak i przeciwników, piłkarze walczyli o awans do turnieju finałowego we Francji. Miasto przygotowało się do tego wydarzenia perfekcyjnie. Z racji tego, iż do stolicy Polski przybyła ogromna ilość kibiców zarówno z kraju, jak i zagranicy, ceny noclegów w Warszawie uległy podwyższeniu. Miasto z racji na renomę oraz chęć organizacji innych ważnych imprez muzycznych i sportowych stara się o turystów, aby w przyszłości z chęcią odwiedzili jeszcze raz to miasto.

Ceny biletów na pełen emocji mecz zaczynają się od 80 zł i sięgają 200. W zależności od kategorii, widoczności oraz położenia krzesełka cena równi się w mniejszym lub większym stopniu. Bilety nabyć można na stronie poświęconej sprzedaży – www.kupbilet.pl.

Stadion może pomieścić podczas meczy, aż 58 500 tysięcy osób oraz jeszcze więcej bo 72 900 podczas organizowanych tam koncertów. Hala przeznaczona jest głównie do spotkań sportowych, jednak trzeba przyznać iż jest wielofunkcyjna. Wybudowany został z myślą o turnieju finałowym Mistrzostw Europy UEFA Euro 2012. Stadion posiada czwartą, najwyższą kategorię w klasyfikacji UEFA. Każdy miłośnik sportów a w szczególności piłki nożnej powinien znaleźć się chociaż raz na trybunach tej ogromnej konstrukcji i wraz z przyjaciółmi pokibicować swojej drożynie. Emocje jakie towarzyszą podczas takich spotkań są nie do opisania. Trzeba przeżyć to na własnej skórze, aby wiedzieć i doświadczyć jak telewizja nie oddaje samego klimatu takiego meczu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>